materaceFirma MED-MAT powstała, aby wykorzystać nasze doświadczenie zdobyte w pracy w Domach Pomocy
Społecznej, Rehabilitacji oraz Służbie Zdrowia.

Najbardziej cenimy sobie zdrowie, komfort i bezpieczeństwo użytkowników naszych wyrobów oraz wysoką jakość produktów. Dlatego dla potwierdzenia tych priorytetów wprowadziliśmy normę ISO-13485, która gwarantuje naszym klientom pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo, działamy zgodnie z najnowszą dyrektywą i rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (MDR), które świadczą o naszym zaangażowaniu w poprawę komfortu naszych odbiorców.

Wszyscy razem stanowimy zgrany zespół, każdy z nas wykonuje swą pracę z pasją.

Specjalizujemy się w materacach szpitalnych, rehabilitacyjnych i antyodleżynowych w najwyższej jakości pokrowcach paroprzepuszczalnych, nieprzemakalnych, zmywalnych, niepalnych o najwyższych na rynku parametrach oddychalności 1700 g wody/m2 opracowanych w oparciu o najnowsze technologie.

Dajemy naszym klientom komfort wraz z wysokiej jakości produktem za niską cenę.

Używamy tylko i wyłącznie certyfikowanych półproduktów do produkcji materaców z Unii Europejskiej

Posiadamy niezbędne atesty,certyfikaty i zgody do wytwarzania Produktów Medycznych w naszej firmie.

Współpracujemy z producentami sprzętu medycznego,rehabilitacyjnego, domami pomocy, hospicjami, sklepami, hurtowniami, wypożyczalniami medycznymi i różnymi instytucjami pomocy społecznej oraz służby zdrowia. Pomimo młodego wieku firma ma pokaźny dorobek klientów z bardzo dobrymi opiniami,które można poznać w naszym sklepie allegro.